honza hrubý

Narodil sem se 12 ledna 1980 v Praze mým bezva rodičům za což jim tímto mnohokrát děkuji :))
O kreslení, malovaní a podobné záležitosti sem se zajímal už od mala tudíž jsem se po úspěšném překonání základní školy vrhnul na školu uměleckou studovat grafický design. Zhruba v této době jsem se od svého táty začal učit jak se zachází s fotoaparatem na naší staré Praktice, což jsou informace se kterými pracuji defakto do dnes. Po ukončení školy jsme tam s mým kamarádem Petrem Vreštiakem setrvali ještě rok vyučovat na škole počítačovou gramotnost a ovládání programů nezbytných pro práci designéra. Po této zajímavé zkušenosti jsme se s Petrem oba začali zajímat, o tehdy u nás vznikajici, internet a setkali jsme se s Vláďou Ekartem a začali společně vytvářet náš projekt Mraveniště.cz a později i studio Qwerton Formica. Tím se nenávratně vzdálil můj plán dostat se na VŠUP a nastoupil jsem do školy života ve které se učím každý den od těch nejlepších učitelů za což jim také děkuji :)

V současné době se zajímám hlavně o osobní rozvoj sebe a svých blízkých a myslím že u toho zůstanu ještě hodně dlouho. Rád cestuji, mám rád přírodu a rád se setkávám s lidmy. Jsem moc rád že moje práce mi v tom všem pomáhá, rozvijí mě a naplňuje mě.

K praci používám hlavně papír, tužku, počítač Apple a Software od Adobe. Fotím s fotoaparáty Canon EOS 5D MKII a EOS 20D + nejake to železo okolo jako EF 17-40 L, EF 70-200 L 2.8, EF 50, blesk Canon, Stativ Gitzo traveler a pár dalších drobností...

Tento web vzniknul po mém dlouhéém bezwebí ve spolupráci s Petrem Vreštiakem který můj design pomohl přivést k životu a vytvořil k tomu tu hromadu písmenek a číslíček kterým nerozumim, ale vim jen že to funguje. Diky Pite :)

Pokud se Vám u mě na stránkách bude líbit budu rád když mi napíšete. 

Kdyby jste měli zájem o podobnou prezentaci prosím kontaktujte mě na honzahru@gmail.com

Hezky den :)

---------------------------------------------
Pokud máte zájem, můžete si některé mé fotografie zakoupit a ztáhnout zde:
Shutterstock.com, iStockphoto.com a Fotolia.com